Havas Okulu - Tekil Mesaj gösterimi - Hikayem, Yaşadıklarım ve Bilinmeyen Sırrım
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.05.24, 10:07
tatar42 tatar42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Etiketlendiği Mesaj: 4 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu

Alıntı:
beyazalim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şimdi aşağıdaki biri bu diğeri define konusundan alıntı yaptığım parçalara göre arkadaşa okuyup inanan ya hikaye dinlemeyi seviyor böyle casper çizgi filmi falan izlemeye devam ediyor yada okumadan gaz veriyor okuyup inanan ilim öğrenme niyeti olan varsa hemen bıraksın bu ilmi havas lmi çocuk oyuncağı değildir...
1.
Bir şeyhden himmet istedim,soyum kırım'a dayanıyor bunu biliyordum. Kuşak kuşak uzun yıllardır bu ilmin içinde olduğumuzu da, ama büyücü soyundan geldiğimi Rus kökenli Yahudi bir soydan geldiğimi, dönemin büyük büyücülerin torunu olduğumu bilmiyordum..

2.
benim büyük dedem annemin dedesi zamanında bu alemle uğraşmış kendisi hoca bakıcı medyum falan değildi dininde imanında adammış ama o alemden güçlü bir ifrit kabilesiyle mücadele etmiş...

Dede tarafından büyücü kendi tarafı ağır musallatlı piskolojik hezeyanlı hiçbir hüddam ilim sahibi bu kadar ulu orta bulunmaz arkadaşın bakkaldan ekmek aldığı kişi ya hddam ya havas hocasına dönmüş biz tartıya koyduk terazisi size kaldı artık..

Mihrez dediği padişah şeytanın oğludur hadimler kolay kolay bulaşmaz ama bir kadın sarayı basıp posta koyup el kol saallayıp gezemez yanına yaklaşamazsın dahi sitede ne ilim sahipleri var böyle ben buyum diye gezmiyor ilmin başı edep ve nefsini yeneceksiin sır sırrındır böyle ulu orta anlattırmazlar çocuk sitesi değil burası..
Hocam bakın ben kendimi burda şöyle ilmim var şöyle yaparım demedim ben suyum dur buyum dur demedim hiç im dedim burda ki hiçbiri kimseye meydan okuyacak ilim de kafa tutacak birşey de söyleme dim çünkü burda ki insanlara saygım var sizin yapabildik leriniz i ben yapamam burdaki bir hoca gibi bakım yapamam davet yapamam muska tılsım vefk yazamam havas kullanamam sizler gibi ibadet de yapamam yarın birgün ben suyum ben buyum dersen bu mesajına linkini atarsın iz doğru huddam lar üstad lar her yerde ulu orta bulunmaz ama tüm çevresi arkadaşları dostları ya cinli ya cinci ise inanın çok zor olmuyor hele de ilim öğrenmeyi çocukken kafaya koymuş erken yaşta gurbet lerde gezip sorup sorup aramış bir insan için inanın zor değil sora sora Bağdat bulunur ben gittiğim hiçbir hocayı internet ortamında bulma dim sonuçta bu yaşadıklarım sır ciheti taşıyacak şeyler değil en azından bana göre aslında tüm bu yaşadıklarım in mantıklı bir açıklaması da var tek bir cümle bu cümleyi anlar saniz zaten niye bunlar başıma geliyor anlarsınız
UYUYANNLARİ UYANDİRMA YİN
Ya ayrıca ben kimse hikâye me inansın bana inansın çabasından bu kadar detay verme min sebebi bunca olayı anlatmam daki sebep işin ehli basit sıradan bir cinin bir kavmin yaptığı akıl oyunu musallat olarak görmesin diye nasıl kurtulacağımi çözemediğim den belki bu durumlara hakim biri çıkar da kurtuluş yolu anlatır diye yazıyor um
Hocam ben ilim ehli değilim önce onu anlayın sıradan biriyim yaa sıradan biri bunları yaşar mı yaa delisin yaa yalancı
Deli değilim yalancı hiç değilim ama normal biriyim ama normal şeyler yaşamamin sebebi
Birçok sırra erişmem dir özellikle de o alemde ki bilinmeyen konuşulmayan birçok sır ra başıma bela olan da bunlar zaten size en güçlü kabile ler sorulsa ilk 10 tanesini sayar siniz ve hepsi de inter net de olan kabile ler cinler alemi bu kadar basit mi en güçlü kabile lerin isimleri internet ortamından rahatça erişilsin bana sorulsa ben başka isimler sayarım ve o alem içinde birçok sır çoğunu araştırarak hayati tehlikeler le deneyler le bilim le ilimle uğraşlar tez ler üzerine bulunmuş dur hiçbirini gidip de bir cin den inden alınmamış sırlar dır hatta denemesi bedava ama sorumluluk kabul etmiyor bana inanacak birini çıkarın ona sırları anlatayım 1 hafta sonra oda benim duruma düşerler sırf sırları bildiği için ailevi sorunlar rızık darlığı rüyalar sesler musallat lar ve önüne geçemez benim normal şeyler yaşama min tek sebebi bu ya ben evliya değilim ilim sahibi değilim mehdi değilim huddam veya büyücü değilim başıma gelenler birçoğu sırlar dan oluyor bundan eminim yani ben bazılarını cahillikle bazılarını kazayla bazıları ni bile isteye gizlenmiş sırları öğrendim bu sırlar da başıma bela açıyor uyuyanlar uyandı
Ben bundan nasıl kurtulurum hikayeme kimse inanmasın benim umrumda değil yeterki kalp kırıcı davranma yin Bir kalbi kırmak Kabe yi yıkmak gibi dir cam kırar gibi kalp kırmayın bana yeterli dir tek istediğim şey artık metafizik alemden sırlar dan her birşey den kurtulmak

Alıntı:
trhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeş yakından yaşadığın varlığından haberdar olduğun yada görebildiğin için söylüyorum sana zahmet aşağıdaki uygulamaları onlar üzerinde denermisin.

1. Sirkenin oda sıcaklığında buharlaşması ve iyonizasyonu onları rahatsız ediyor ya. Oda nemlendirici soğuk buhar cihazı elinde varsa suyuna biraz sirke koyarak odayı iyonize edermisin onlar üzerindeki etkisini merak ediyorum.

2. Cin mektubunu yazıp suyunu buhar makinasına koyarak bir koruma kalkanı oluşturulabilirmi bunu da bir denersen sevinirim.

3. Bazı koruma vefklerini suda bozarak onlarıda buharda denbeyebilirsin.

4. suya biraz kaya tuzu ekleyip buharının etkisine bakalım

AÇIKLAMA: Soğuk buhardaki enerji buhar yolu ile solunduğu için ve oda atmosferine dağıldığı için etkisini arttırırmı yada azaltırmı, yada canlarını daha fazla yakar mı gibi soruların cevabı için önemli.

DİĞER DENEYLER:

1 eskiden duvarlar kireç ile badanalanır ve içine zeytinyağı, tuz ve sirke katılırmış sebebinin bu varlıklarla alakası varmı bunu da deneme fırsatın olursa ve gözlemlerini yazarsan sevinirim. ( sadece böceklerde mi etkili tesbiti için)

2- Eski savaş aletlerinden özellikle kesici araçların ( kan bulaşan) enerjisinden korktukları söylenir sana zahmet kurbanda kelle alınan bir bıçağın üstüne besmele, ayetel kürsi, Esma ül hüsna bunlardan birini yada bir kaçını yazarak duvara asıp deneyebilirmisin onlar üstündeki etkisini gerçekten merak ediyorum.

NOT: BU DENEYLER RUHANİ VARLIKLARIN BİLİMSEL BİR ÇERÇEVEYE OTURTULMASINDA FAYDASI OLABİLİR. MALUM BİLİM DENEYLERLE BAKİDİR.
Çöl fazla şey denedim de hani yapacaklarını yaklaşma dan da yapabiliyor lar benimle birlikte kuran okuyup namaz kıla biliyor lar ayetler le korunma lar la birçok bildiğim deneyi uygula dim

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147